Doktorand Tomislav Pavlović na Zagreb PhD Caféu predstavio rezultate projekta DARE, 28. 4. 2021.

U Zagrebu je, u parku ispred kluba Booksa, 28. travnja 2021. održan peti po redu Zagreb PhD Café Hrvatske zaklade za znanost na kojem su doktorandi koje financira Zaklada predstavili rezultate istraživanja iz svojih područja.Zagreb PhD Café #5

Događaj se organizira tematski za različita područja znanosti, a posljednji je bio posvećen društvenim i humanističkim znanostima. Tomislav Pavlović, doktorand Instituta Pilar zaposlen na projektu DARE u programa EU Obzor 2020, održao je izlaganje o dosadašnjim rezultatima spomenutog projekta. Zagreb PhD Café okupio je veći broj mladih znanstvenika, njihovih mentora te drugih zainteresiranih.

Projekt DARE

Također provjeri

Odgađa se predstavljanje knjige Gorjani – mjesto, ljudi, identitet, baština za 23. svibnja 2025.

Zbog Dana žalosti u Republici Hrvatskoj u subotu 26. travnja 2025., odgađa se predstavljanje knjige… Pročitaj više o Odgađa se predstavljanje knjige Gorjani – mjesto, ljudi, identitet, baština za 23. svibnja 2025.