Naslovnica SiteMap

matematika-ljudskog-zivota
pravo-na-sada


hr-excellence
Knjižnica instituta-katalog
knjiznica-twitter

Dr. sc. Josip Burušić: NAŠA ŠKOLA IMA KRIVI CILJ...


Jutarnji list u broju od 9. veljače 2013. objavio je razgovor s višim znanstvenim suradnikom Instituta Ivo Pilar dr. sc. Josipom Burušićem pod naslovom "Naša škola ima krivi cilj, djecu je nemoguće naučiti svemu!" Razgovor je objavljen u rubrici Društvo na 12. i 13. stranici iz pera Karmele Devčić. Ispod naslova istaknuto je: "Zadnjih 40 godina mi ne znamo kakvu bi ulogu obrazovni sustav trebao imati u izgradnji društva. Kod nas je obrazovanje - čisti trošak!"
burusic1burusic2
- Dr. Josip Burušić: Naša škola ima krivi cilj, djecu je nemoguće naučiti svemu! - Jutarnji list, 9. veljače 2013., str. 12-13.


>>> CENTAR ZA ISTRAŽIVANJE ZNANJA, OBRAZOVANJA I LJUDSKOG KAPITALA

Institut društvenih znanosti Ivo Pilar © 2008-2016 | Impressum | Izrada web stranica: Vega Intro